Kosztorysant w branży sanitarnej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowanie wyceny ofertowej,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót w branży sanitarnej,
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
  • Negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami,
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w branży instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji w branży sanitarnej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Obsługa MS Office, ACAD.
  • Znajomość MS PROJECT

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Szczecin
  • Kosztorysant Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544