Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania branży sanitarnej / elektrycznej
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej w zakresie instalacyjnym
  • monitorowanie zmian w dokumentacji
  • samodzielne wykonywanie przedmiarów na podstawie dokumentacji
  • przygotowywanie wycen, kosztorysów ofertowych
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od podwykonawców
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • współpraca z pozostałymi branżami oraz inwestorem i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżyniera Środowiska lub Elektrotechnika i kierunki pokrewne
  • preferowane doświadczenie w obszarze kosztorysowania instalacji w obiektach wielkokubaturowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość oprogramowania AutoCad
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • nastawienie na pracę zespołową
  • komunikatywność, otwartość
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • współudział w realizacjach dużych kontraktów w kraju i za granicą
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasze zespoły realizacyjne.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Kosztorysant Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584