Kosztorysant ślusarki aluminiowej z j. angielskim
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
GRH Polska
10. 10. 2024

Producent okien poszukuje doświadczonego kosztorysanta ślusarki aluminiowej do swojego zespołu. Jeśli masz wiedzę techniczną, potrafisz samodzielnie realizować projekty i chcesz pracować w renomowanej firmie z branży okiennej, ta oferta jest dla Ciebie.
Zakres obowiązków:
• Projektowanie i wykonywanie obliczeń statycznych fasad aluminiowo-szklanych
• Projektowanie i wycena ślusarki aluminiowej
• Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej
• Ocena konstrukcyjna
• Nadzór nad pracami związanymi z montażem ślusarki aluminiowej
• Kierowanie robotami przy wykonywaniu budynku żelbetowego, żelbetowych murów oporowych
• Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zleceń produkcyjnych
Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (min. średnie).
• Znajomość oprogramowania: YAWAL KONSTRUKTOR, AUTOCAD, MBCAD, LICZOKNO.
• Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi
• Umiejętność czytania projektów
• Minimum 3-letnie doświadczenie w branży ślusarki aluminiowej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację zawodową – warunek konieczny
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Praca od poniedziałku do piątku
• Dofinansowanie szkoleń
• Wyjścia integracyjne
• Paczki na święta
• Możliwość realizacji interesujących projektów w rozwijającej się firmie z branży okiennej
Jeżeli szukasz możliwości rozwoju w solidnej firmie, aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Rzeszów
  • Kosztorysant Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662