Kosztorysant robót elektrycznych z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
4. 9. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Obowiązki

  • Tworzenie wyceny robót na obiektach handlowych, usługowych i przemysłowych
  • Wykonywanie przedmiarów na podstawie projektów
  • Uzgadnianie danych technicznych
  • Przeprowadzanie różnego rodzaju kosztorysów
  • Przygotowywanie ofert cenowych
  • Współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami

Wymagania

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Sporządzanie i czytanie dokumentacji projektowej (warunek konieczny)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętności szacowania kosztów poszczególnych etapów
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Umowę o pracę na okres próbny 1 miesiąc
  • Umowę o pracę w okresie zasadniczym na 12 miesięcy
  • Umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu
  • Pracę wyłącznie w dni robocze
  • Dodatek za pracę zdalną
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)

  • Ilona
  • 798 951 967
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty pracy
  • Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www.do przeglądarki

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Elbląg
  • Kosztorysant Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544