Kosztorysant Robót Budowlanych
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
16. 9. 2024

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowaClimatic – projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.Climatic, z centralą w Regułach pod Warszawą, to Polska firma działająca zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia oraz własny duży zakład produkcyjny.Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj, wspierany przez nasz nowoczesny i rozbudowany dział projektowy.Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

05

Obowiązki

  • analizę i interpretację dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacji projektowej),
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • przygotowanie i dystrybucja zapytań ofertowych,
  • analizę pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją oraz opracowanie zestawień ofert,
  • sporządzanie budżetu oferty,
  • szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności budowlanej lub ostatni rok studiów,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania kosztorysów,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, Autocad, Norma,
  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju osobistego, proaktywna postawa,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • realizacja projektów które rozwijają i motywują,
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków.

  • Wykształcenie Inżynierskie mile widziane.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567