Kosztorysant OZE ds. rynków zagranicznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót,
  • analizowanie kosztów i rentowności inwestycji,
  • analiza ofert od dostawców i podwykonawców,
  • udział w opracowaniu i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz optymalizacja kosztowa projektu,
  • stała współpraca z innymi działami w firmie w celu efektywnego przygotowywania wycen,
  • sporządzanie raportów,
  • przygotowywanie ofert,
  • archiwizacja i analiza danych.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej / rysunków technicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok.
  • znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane specjalizacje: OZE, energetyka, elektroenergetyka przemysłowa, telekomunikacja, budownictwo itp.),
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
  • dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)

  • Praca Toruń
  • Kosztorysant Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183