Kosztorysant konstrukcji przemysłowych
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
Energop Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Obowiązki:

  • Przygotowywanie kosztorysów dla projektów technicznych, w tym rurociągów, urządzeń przemysłowych, zbiorników oraz konstrukcji stalowych.
  • Współpraca z działami produkcji i montażu.
  • Tworzenie raportów i analiz dla projektów.

Kwalifikacje:

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu oraz na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma) i MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność i zdolność do pracy pod presją.
  • Determinacja w realizacji celów i umiejętność współpracy międzydziałowej.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwości rozwoju i wdrażania innowacji.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, bony, zniżki i inne.
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.

  • Praca Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894