Kosztorysant/ka Instalacji Sanitarnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Electra M&E Polska
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• Przygotowywanie ofert i kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych
• Przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji sanitarnych
• Analiza dokumentacji technicznej
• Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
• Poszukiwanie rozwiązań zastępczych i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych.
Nasze wymagania:
• Doświadczenie zawodowe: min. 1,5 roku na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z realizacją/projektowaniem instalacji sanitarnych
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynieria środowiska
• Obsługa programów Office 365 i AutoCAD+
• Umiejętność czytania dokumentacji instalacji sanitarnych
• Dokładności oraz analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego
• Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwój
• Samodzielności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone obowiązki.
To oferujemy:
• pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/B2B,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych).

  • Praca Warszawa
  • Kosztorysant Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648