Kosztorysant/ka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Kosztorysanta? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenie na zbieżnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • wysokich zdolności organizacyjnych, samodzielności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • narzędzia do pracy
  • pakiet zdrowotny
  • budżet szkoleniowy, możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • nowoczesne biuro

Zadania

  • tworzenie kosztorysów projektowych
  • przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji przetargowej
  • aktywna współpraca z Inżynierami Budowy i innymi działami
  • negocjacja warunków
  • budowanie trwałych relacji z klientem
  • współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami

  • Praca Warszawa
  • Kosztorysant Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648