KOSZTORYSANT (K/M)
  • Słubice
Słubice, Słubice, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Obowiązki

  • Ocena zapytań ofertowych pod względem wykonalności i procesu produkcyjnego
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów na podstawie otrzymanych zapytań i sporządzonych kalkulacji
  • Planowanie przebiegu procesu produkcyjnego – kroków pracy, kontroli, metod wykonania, możliwości zastosowania materiałów i podzespołów
  • Definiowanie zagrożeń i wąskich gardeł produkcyjnych w procesach poszczególnych kalkulowanych produktów
  • Sporządzanie kalkulacji powykonawczych z analizą odchyleń i planem poprawy
  • Rekalkulacje produktów, w których zmieniają się podstawowe dane dotyczące ilości minimalnej, kroków pracy lub materiału
  • Współudział w opracowywaniu studium wykonalności produktu, FEMA, planów pracy i list materiałowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży obróbki mechanicznej metalu
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Dobra obsługa komputera (pakiet MS Office - przede wszystkim Excel)
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość zakwaterowania - pakiet relokacyjny na okres 12 miesięcy
  • Dopłaty do dojazdów do pracy

  • Praca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544