Kosztorysant Instalacji Wentylacji i Klimatyzacji
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
All Vent Sp. z o.o.
23. 7. 2024

Firma All Vent Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowymi usługami dotyczącymi instalacji HVAC. Prężnie działamy w obszarze montażu i wykonania instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkalnych, przemysłowych, restauracjach itd. Działalność prowadzimy na terenie Warszawy i okolic. Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kosztorysant - wentylacja i klimatyzacja.
Oferujemy pracę w solidnej firmie z doświadczeniem i stabilnym miejscem na rynku. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, zdolnych do samodzielnej pracy.
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie kosztorysów ofertowych sanitarnych instalacji wentylacji i klimatyzacji
- Pozyskiwanie wycen materiałów i urządzeń instalacyjnych zarówno dla etapu ofertowania jak i realizacji
- Pozyskiwanie wycen od podwykonawców prac
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w zakresie instalacji sanitarnych.
- Minimum 2 letnie doświadczenia w kosztorysowaniu instalacji sanitarnych.
- Znajomość programów MS Office, AutoCad.
- Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.
- Samodzielność i decyzyjność w działaniu.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres @ lub poprzez formularz Lento.

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567