Kosztorysant Instalacji Sanitarnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inplag Sp. z o. o.
9. 10. 2024

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie ofert w Zespole Instalacji i Sieci Sanitarnych,
  • Współtworzenie koncepcji i analiza techniczna projektów,
  • Udział w koordynacjach międzybranżowych,
  • Projektowanie systemów zasilania i instalacji wewnętrznych,
  • Wdrożenie optymalizacji technicznych oraz propozycje rozwiązań alternatywnych.

Wymogi stawiane kandydatom:

  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Samodzielność w projektowaniu,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dokładność i punktualność,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia projektowe,
  • Znajomość AutoCAD, AutoCAD REVIT i innych programów branżowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Pracę nad interesującymi projektami w rozwijającej się firmie inżynieryjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Kosztorysant Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087