Kosztorysant
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
e-work HR Company Poland
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie kosztorysu inwestorskiego na podstawie projektu budowlanego
  • Zarządzanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej kosztorysowania
  • Wyszukiwanie i analiza materiałów, podwykonawców oraz usług, które zostaną uwzględnione w kosztorysie
  • Określanie ilości i kosztów niezbędnych materiałów i sprzętu potrzebnych do wykonania projektu
  • Obliczanie czasu i kosztów pracy niezbędnych do zrealizowania inwestycji
  • Tworzenie zestawień kosztów inwestycji i sporządzanie raportów dla zarządu
  • Współpraca z działem zakupów w celu uzyskania odpowiednich ofert od dostawców i podwykonawców
  • Ustalanie terminów realizacji poszczególnych etapów inwestycji
  • Analiza kosztów oraz optymalizacja budżetu inwestycjiProwadzenie negocjacji dotyczących cen i warunków umów z podwykonawcami i dostawcami
  • Monitorowanie postępów prac oraz analiza ewentualnych odchyleń od kosztorysu
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak projektowanie, wykonawstwo czy kontrola jakości, w celu zapewnienia zgodności kosztorysu z rzeczywistymi potrzebami i możliwościami firmy

WYMAGANIA:
  • Min. 2 lata doświadczenia w roli kosztorysanta w branży budowlanej
  • Znajomości przepisów techniczno-budowlanych
  • Umiejętności odczytywania i analizowania dokumentacji technicznej, planów, specyfikacji technicznych oraz innych materiałów budowlanych
  • Znajomości rodzajów materiałów budowlanych i ich parametrów technicznych
  • Znajomość rynku budowlanego, koniunktury oraz cen materiałów budowlanych
  • Umiejętności weryfikowania zgodności dokumentacji i rozpoznawania ewentualnych błędów lub rozbieżności
  • Umiejętność szacowania kosztów prac budowlanych, materiałów oraz usług
  • Znajomość przeliczników jednostek miary i umiejętność przeliczania ilości materiałów na potrzeby kosztorysu
  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych do sporządzania kosztorysów, takich jak AutoCAD, Microsoft Office czy programy dedykowane dla branży budowlanej
  • Doświadczenia związane z negocjacją cen i współpracą z dostawcami i podwykonawcami
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
  • Sumienne prowadzenie dokumentacji związanej z kosztorysowaniem
  • Sporządzanie raportów i prezentacji dla klientów i kierownictwa
  • Dbałość o prywatność i poufność danych klientów i projektów

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Praca Poznań
  • Kosztorysant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388