Kosztorysant budowlany / Specjalista ds. ofertowania
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Strategie Personalne
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Kosztorysant budowlany/Specjalista ds. ofertowania
Zakres obowiązków:
• Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej
• Sporządzanie przedmiarów robót budowlanych w oparciu o otrzymaną dokumentację projektową – branża budowlana
• Opracowanie kompletnych kosztorysów budowlanych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
• Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców materiałów budowlanych
• Optymalizacja rozwiązań projektowych
• Czynny udział w kontraktacji podwykonawców i tworzeniu budżetów kosztowych
• Współpraca z pozostałymi działami w firmie
Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo
• Minimum 3 lat do świadczenia na podobnym stanowisku po stronie dewelopera lub generalnego wykonawcy
• Dobra znajomość programów: MS Office, AutoCad
• Znajomość rynku materiałów budowlanych, podwykonawców i dostawców
• Dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
To oferujemy:
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z dużymi ambicjami i celami
• Realne, duże możliwości budowy i tworzenia biznesu
• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
• Praca w młodym, dynamicznym zespole, chcącym osiągać wysoko założone cele
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kosztorysant Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567