Kosztorysant Budowlany
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
SalesHR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie kosztorysów inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej
  • Analiza kosztów materiałów, robocizny oraz sprzętu
  • Przygotowywanie wycen na potrzeby przetargów i ofert handlowych
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu uzyskania najlepszych ofert cenowych
  • Monitorowanie rynku budowlanego pod kątem cen materiałów i usług
  • Weryfikacja kosztorysów i kontrola kosztów realizowanych projektów
  • Przygotowywanie raportów i analiz kosztowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kosztorysanta budowlanego
  • Znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma PRO, ZUZIA)
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe 8 000 - 9 000 PLN brutto na podstawie umowy o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko z ciekawymi projektami na miejscu
  • spore możliwości rozwoju

  • Praca Tarnów
  • Kosztorysant Tarnów
  • Deweloper budowlany Tarnów
  • Rzeczoznawca budowlany Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914