Kosztorysant budowlany
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
29. 3. 2024

Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście.Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi.

Obowiązki

  • Sporządzanie kalkulacji, kosztorysów i wycen.
  • Analiza dokumentacji przetargowej pod kątem jej poprawności i możliwych optymalizacji technologicznych i finansowych.
  • Sprawdzanie dostarczonych przez zamawiającego przedmiarów / ilości robót oraz sporządzenie przedmiarów.
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców i pozyskiwanie ofert od podwykonawców.
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz sporządzanie ich zestawień porównawczych.
  • Współpraca z inwestorem, kierownikami budowy i działem projektowym.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Orientacja w rynku podwykonawców i dostawców materiałów.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość programu Norma PRO, AutoCAD oraz pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem.
  • Sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Przejrzyste oraz stabilne warunki zatrudnienia (etat lub b2b).
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Samochód, telefon oraz komputer służbowy.

  • Praca Gdańsk
  • Kosztorysant Gdańsk
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075