Kosztorysant budowlany
  • Czeladź
kosztorysant budowlany
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Specjalizujesz się w przygotowywaniu ofert w branży budowlanej? Mamy dla Ciebie ciekawy projekt rekrutacyjny!

Dla naszego klienta z branży budownictwa kubaturowego, poszukujemy osoby na stanowisko kosztorysanta. Kluczowe jest doświadczenie w zakresie kosztorysowania i ofertowania inwestycji budowlanych po stronie generalnego wykonawcy lub inwestora.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Oczekujemy

  • doświadczenia w zakresie kosztorysowania i ofertowania inwestycji budowlanych po stronie generalnego wykonawcy lub inwestora
  • wykształcenia wyższego (budownictwo/architektura)
  • znajomości programów AutoCAD oraz Norma PRO
  • zdolności analitycznych
  • dbałości o szczegóły oraz samodzielności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy oraz system hybrydowy
  • pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, programy prozdrowotne)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • premię roczną oraz nagrody projektowe
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach budowlanych

Zadania

  • zarządzanie procesem przygotowania oferty
  • analizowanie dokumentacji projektowej
  • przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów
  • przygotowywanie kosztorysów
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • negocjacje z oferentami
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert dostawców i podwykonawców
  • finalne przygotowanie oferty
  • budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów

  • Praca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190