Kosztorysant branży budowlanej
  • Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie, Polska
INTERO SERWIS SP. Z O.O.
28. 5. 2024

Intero Serwis sp. z o.o. poszukuje kosztorysanta ( mile widziane doświadczenie)
Miejsce pracy Ostrów Mazowiecka
Obowiązki:
Sporządzanie kosztorysów budowlanych na etapie ofertowym i wykonawczym
Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej
kalkulacja kosztów robót budowlanych
Współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami
Monitorowanie realizacji budżetu projektów budowlanych
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie min. średnie ( preferowane budownictwo lub pokrewne)
Znajomość oprogramowania do kosztorysowania ( np. NORMA)
Dobra znajomość MS EXcel
Znajomość aktualnych cen materiałów i usług budowlanych
Skrupulatność, rzetelność, dokładność
Oferujemy:
Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : @
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080