Kosztorysant – Branża Elektryczna
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
KARO ELEKTRO PLUS Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza dokumentacji i projektów technicznych;
  • Zapytania o cenę dystrybutorów, producentów oraz analiza otrzymanych ofert;
  • Przedmiarowanie z otrzymanej dokumentacji;
  • Sporządzanie kalkulacji / wyceny ofertowej;
  • Analiza rozwiązań alternatywnych dla rozwiązań projektowych;
  • Negocjacje.

WYMAGANIA:
  • Obsługi komputera w środowisku Windows;
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office;
  • Biegłej znajomości programu kosztorysowego NORMA PRO lub Zuzia;
  • Znajomości obsługi AutoCAD;
  • Znajomość branży elektrycznej;
  • Mile widziana znajomość branży teletechnicznej;
  • Min. 2- letniego doświadczenia w kosztorysowaniu w branży instalacji elektrycznych;
  • Umiejętności weryfikacji przedmiarów z dokumentacją techniczną;
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność;
  • Dokładność, systematyczność i punktualność.

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań;
  • Możliwość szkoleń branżowych;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kosztorysant Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179