Kosmetolog - Szkoleniowiec
  • Sulejówek
Sulejówek, Sulejówek, Masovian Voivodeship, Polska
AYCOM NIEWÓJT sp.j.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sulejówek

Twój zakres obowiązków

Na czym ma polegać Twoja praca

* Na prowadzeniu pokazów lub warsztatów w firmie.

* Wyjazdach samochodem lub pociągiem do innych miast, żeby przeprowadzić szkolenie lub pokaz.

* Udziale w targach branżowych i konferencjach.

* Prowadzeniu warsztatów na uczelniach kosmetologicznych i trychologicznych na terenie całej Polski.

* Wprowadzaniu danych klientów i odpowiednich informacji do CRM (bazy danych klientów).

* Testowaniu urządzeń, które wychodzą z produkcji.

* Jeśli chcesz, na sprzedaży produkowanych przez nas urządzeń. Dane klientów pozyskujesz z naszego CRM, na targach, z własnych źródeł (prowizja).

* Opiece nad klientami, których będziesz szkolić.

* Tworzeniu instrukcji obsługi urządzeń.

* Wyborze nowych sprzętów, które będziemy produkować oraz w testowaniu prototypów.

Nasze wymagania

KOSMETOLOGU

* Posiadasz obszerną wiedzą, którą lubisz się dzielić?

* Masz doświadczenie w pracy w gabinecie?

* Lubisz ludzi i czerpiesz przyjemność z kontaktu z drugim człowiekiem?

* Jesteś komunikatywny/a, lubisz rozmawiać przez telefon i potrafisz płynnie się wysławiać?

* Jesteś odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania i cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy?

* Uważasz, że kosmetolodzy powinni się wspierać i wymieniać doświadczeniami?

* Lubisz uczyć się czegoś nowego?

* Nie boisz się prac technicznych?

* Masz prawo jazdy kat. B?

* Nie boisz się przenoszenia sprzętu?

* Lubisz wyzwania, a siedzenie za fotelem 8 godzin dziennie już Cię znudziło?

* Chcesz zwiedzać Polskę?

* Uważasz, że CRM (baza danych klientów) to ważne narzędzie pracy?

* Nie palisz i uważasz, że kosmetolog musi pachnieć cudownymi kosmetykami, a nie papierosami?

* Masz przyjemną barwę głosu?

* Mieszkasz w południowej części Warszawy lub okolicach i możesz codziennie dojeżdżać do pracy do Sulejówka?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco, prawdopodobnie jesteś odpowiednią osobą na stanowisko instruktorki/a w CRISS.

To oferujemy

Chcesz pracować w miejscu, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania? W Firmie Criss stawiamy na współpracę, rozwój i dobrą energię!

Nasza firma to nie tylko praca – to pasja, zaangażowanie i zgrany zespół ludzi, którzy wspólnie dążą do osiągnięcia celów. Doceniamy kreatywność, inicjatywę i chęć do nauki, a w zamian oferujemy wsparcie, elastyczność i możliwości rozwoju zawodowego. Dołącz do nas i przekonaj się, że praca może być przyjemnością!

Co musisz wiedzieć:

* Sprzedaż każdego urządzenia wiąże się z wielogodzinnym szkoleniem, zakończonym egzaminem. Najważniejsza jest pewność, że klient jest nauczony wszystkiego, co jest niezbędne do bezpiecznego wykonywania zabiegów. Zegar zostaje na dalszym planie.

* Wiele, razy w roku jeździmy do szkół kosmetycznych ze szkoleniami i warsztatami, podczas których dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

* Każdy aparat wychodzący z produkcji jest dokładnie testowany przez instruktorki (teraz mamy same dziewczyny), bo to one są praktykami i wiedzą, co może być problemem.

* Będziesz pracować z ludźmi o identycznym podejściu do pracy, a przy tym z ogromnym luzem i poczuciem humoru.

* Szanujemy swoich pracowników, dlatego jeśli jedziesz w trasę samochodem i późno skończysz pracę, opłacamy Ci hotel. Tak samo, jeśli u klienta musisz być rano, ale trasa zajmie kilka godzin.

* Jedziesz dzień wcześniej i nocujesz w hotelu. Zmęczenie człowieka, to jego największy nieprzyjaciel. Jeśli wrócisz z trasy późnym wieczorem, kolejny dzień masz wolny.

Co w zamian:

* Umowa o pracę na pełny etat.

* Możliwość rozwoju poprzez pozyskiwanie wiedzy od naszych instruktorek i klientów.

* Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę.

* Wynagrodzenie brutto na początek 6000 zł. Po okresie nauki (od Ciebie zależy ile to potrwa, ale nam zależy na jak najszybszej Twojej samodzielności) będzie podwyższone. O ile, zależy od twojej aktywności i zaangażowania.

* Opłata pakietu zdrowotnego PZU.

* Prowizja za sprzedaż urządzeń.

* Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Kim jesteśmy

CRISS to marka stworzona w 2006 roku przez inż. Wiesława Niewójta. Inżynier elektryk chcąc pomóc żonie w prowadzeniu gabinetu, stworzył aparat do oxybrazji, a zaraz później do infuzji tlenowej. Wkrótce powstały kolejne urządzenia, które podbiły rynek. Kolejne nagrody, kolejne słowa uznania ze strony klientów. Teraz w prowadzenie firmy zaangażowana jest cała rodzina Niewójtów (łącznie z synami i synową) oraz grupa pracowników i współpracowników, którzy też stali się Rodziną CRISS.

Cały czas ciężko pracujemy na opinię. Nie spoczywamy na laurach. Wciąż dbamy o najwyższą jakość urządzeń, szkoleń i serwisu. Opiekujemy się naszymi klientami, służąc pomocą w każdej chwili. Dlaczego? Bo bardzo ich cenimy. Wykonują niesamowitą pracę dbając o piękno i zdrowie swoich klientów. Dlatego, że wciąż muszą uczyć się czegoś nowego, bo rynek kosmetyczny wciąż idzie (a właściwie biegnie) do przodu. Prowadzimy szkolenia na uczelniach w całej Polsce, aby nauczyć przyszłych kosmetologów czym kierować się w wyborze sprzętu, jak wyłapywać haczyki i jakie pytania zadawać sprzedawcom.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AYCOM NIEWÓJT sp.j. z siedzibą w: Władysława Witwickiego 10, 03-980 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja.criss@gmail.com.

  • Praca Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087