Kosmetolog - Szkoleniowiec
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DAHLIA sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu produktów i zabiegów marki G.M.Collin dla klientów oraz przedstawicieli handlowych.
  • Opracowywanie programów szkoleniowych dopasowanych do różnych grup klientów.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych oraz szkoleniowych.
  • Udział w eventach branżowych i promocyjnych organizowanych przez firmę.
  • Wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe i prezentacje handlową dla klienta.
  • Śledzenie nowości branżowych oraz rozwój własnych umiejętności w oparciu o najnowsze trendy w kosmetologii.
  • Praca związana jest z podróżami na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu kosmetologii.
  • Gotowość do częstych podróży na terenie całego kraju
  • Doświadczenia w zawodzie kosmetologa (preferowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń).
  • Znajomość nowoczesnych technik kosmetologicznych i pielęgnacyjnych.
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami klientów i prowadzenia zajęć szkoleniowych.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Kreatywność, odpowiedzialność i pasja do dzielenia się wiedzą.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B;
  • system premiowy uzależniony od indywidualnego planu sprzedażowego;
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne w zakresie poszerzania wiedzy kosmetologicznej social-mediów, technik sprzedaży;
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon;

O nas

Cześć!

To my - Dahlia, młoda i energiczna firma powstała z wielkiej pasji do naturalnego piękna. Sekret naszej skuteczności tkwi w doświadczeniu i ekspertyzie. Doskonała znajomość rynków, na których działamy, umiejętność inicjowania dyskusji o nowych markach i budowania ich międzynarodowej tożsamości to nasze mocne strony. Ponadto każdemu kontrahentowi zapewniamy przyjazne, partnerskie podejście. Współpracujemy ze wszystkimi głównymi segmentami beauty - detalicznymi i profesjonalnymi.Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości brytyjskich, kanadyjskich, francuskich i australijskich marek kosmetycznych, takich jak: Q+A, Azure Tan, RARE Paris, Little Butterfly London, czy G.M. Collin.

Aktualnie do zespołu marki G.M. Collin poszukujemy doświadczonego i entuzjastycznego Kosmetologa - Szkoleniowca. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń z zakresu kosmetologii oraz doradztwo w wyborze i stosowaniu specjalistycznych produktów kosmetycznych. Szukamy osoby, która posiada wiedzę praktyczną i teoretyczną, a także umiejętności interpersonalne, aby skutecznie przekazywać informacje podczas szkoleń i warsztatów.

G.M. COLLIN to lider rozwiązań w zakresie kosmeceutyków i profilaktyki anti-aging, który rozwija swoje receptury wykorzystując najnowocześniejsze formuły i innowacje technologiczne. Na każdą formułę składają się lata badań i prac rozwojowych naszych naukowców, których celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań do pielęgnacji skóry dostępnych na rynku, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka podrażnień oraz promowaniu zapachów niepowodujących reakcji alergicznych. Wydajność i bezpieczeństwo każdego produktu potwierdzają wnikliwe badania kliniczne przeprowadzone na tysiącach ochotników. Zabiegi G.M. Collin dostępne są w gabinetach kosmetologicznych, klinikach medycyny estetycznej i SPA, gdzie przeszkoleni terapeuci dobierają najskuteczniejsze metody terapii naszych konsumentów i konsumentek. Czas się nie zatrzyma, ale Ty możesz - to hasło przewodnie marki G.M. Collin, która w czasach przepełnionych pędem i rozwojem, zachęca do tego, by zadbać o siebie i odpocząć.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DAHLIA sp. z o.o. z siedzibą w: Inflancka 4, 00-189 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: office@dahlia.com.pl.

  • Praca Warszawa
  • Kosmetolog Warszawa
  • Szkoleniowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087