KOSMETOLOG - STYLISTKA PAZNOKCI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
6. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

realizacja zabiegów kosmetycznych zgodnie z procedurą zabiegową: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, manicure/ pedicure, depilacja woskiem, depilacja laserowa, RF mikroigłowa, mezoterapia igłowa, pielęgnacja okolicy oka, stylizacja brwi, dbałość o relacje z klientami, zachowania warunków higieny i bezpieczeństwa w salonie.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe, kosmetyka,kosmetologia, stylizacja paznokci,
Umiejętności: realaizacja zabiegów kosmetycznych,
Uprawnienia:dodatkowe umiejetności potwierdzone certyfikatami,
Doświadczenie zawodowe : wymagane 2 lata w salonie kosmetycznym
Zakres obowiązków : realizacja zabiegów kosmetycznych zgodnie z procedurą zabiegową: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, manicure/ pedicure, depilacja woskiem, depilacja laserowa, RF mikroigłowa, mezoterapia igłowa, pielęgnacja okolicy oka, stylizacja brwi, dbałość o relacje z klientami, zachowania warunków higieny i bezpieczeństwa w salonie.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A1 - początkujący

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: kosmetyka/kosmetologia/stylizacja paznokciśrednie zawodowe, kierunek: kosmetyka/kosmetologia/stylizacja paznokci

  • Praca Warszawa
  • Kosmetolog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567