Kosmetolog / Kosmetyczka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
P66A sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko kosmetologa do naszego salonu kosmetycznego. Na początku oferujemy pracę na niepełny etat z możliwością przejścia na pełen etat.

Wymagane umiejętności:

Endermologia

Masaż endosferyczny

Liposukcja kawitacyjna

Fala akustyczna

Wodorowe oczyszczanie

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz (masaż, oczyszczanie, peeling itp.)

Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania manicure lub innych zabiegów kosmetycznych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wysokiej jakości wykonywania zabiegów
  • Gotowości do pomocy kolegom
  • Chęci do rozwoju
  • Orientacji na wyniki
  • Punktualności
  • Determinacji w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Wsparcie w realizacji Twoich ambicji
  • Możliwość zarobienia i uczciwe wynagrodzenie, zależne od Twoich sukcesów i ilości pracy
  • Bezpłatne zajęcia fitness w naszym ośrodku
  • Dobre warunki pracy, herbata, kawa
  • Stawka godzinowa oraz prowizja od sprzedaży, co oznacza, że twoje zarobki będą w pełni zależeć od umiejętności komunikacji z klientami oraz jakości wykonywanych zabiegów.
  • Jeśli jesteś zainteresowana/y i spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do kontaktu!

  • Praca Warszawa
  • Kosmetyczka Warszawa
  • Kosmetolog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087