Kosmetolog / Kosmetyczka
  • Tarnowskie Gory
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Gory, Silesian Voivodeship, Polska
LEKARSKI GABINET DERMATOLOGICZNY "DERKO-MED" ILONA PODWORSKA
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa pacjentów/klientów
  • wykonywanie swoich obowiązków należycie i starannie
  • przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych z oferty gabinetu
  • sprzedaż kosmetyków dostępnych w salonie
  • diagnozowanie stanu skóry klienta
  • udzielanie porad kosmetycznych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • dbanie o schludny i zadbany wygląd w tym strój
  • efektywne zarządzanie swoim grafikiem, czasem pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (kosmetyczka / kosmetolog)
  • minimum kilkuletnie doświadczenie w branży kosmetycznej
  • dbałość o klientów oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dokładność oraz solidność w wykonywaniu zabiegów
  • kreatywność i zaangażowanie
  • dbałość o wizerunek firmy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • dbałość o utrzymanie czystości w miejscu pracy

To oferujemy

  • motywujący system wynagrodzeń (podstawa + prowizja),
  • umowa o pracę,
  • praca w doświadczonym zespole,
  • praca na nowoczesnym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Lekarski Gabinet Dermatologiczny DERKO-MED zajmuje się nie tylko dermatologią, dermatochirurgią i medycyną estetyczną ale także kosmetyką i kosmetologią. Mamy szeroki zakres usług od stylizacji paznokci po pedicure leczniczy a także masaże - spa. Zajmujemy się między innymi usuwaniem tatuaży, naczynek, przebarwień. Dbamy o wygląd i samopoczucie pacjenta/klienta. Naszym Konikiem jest też makijaż permanentny, oraz zabiegi na twarz i ciało.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez LEKARSKI GABINET DERMATOLOGICZNY "DERKO-MED" ILONA PODWORSKA z siedzibą w: Ks. Józefa Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: derkomed@derkomed.pl.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087