Kosmetolog / Kosmetolożka
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, Masovian Voivodeship, Polska
AM Polska Sp z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ząbki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych
  • wykonywanie zabiegów laserowych oraz hifu
  • wykonywanie zabiegów na ciało z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii
  • opieka nad pacjentem podczas zabiegu i po nim
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbałość o stanowisko i sprzęt
  • prowadzenie dokumentacji medycznej i fotograficznej
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe kosmetologia
  • dodatkowe wykształcenie medyczne, pielęgniarstwo będzie dodatkowym atutem
  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży
  • umiejętność tworzenia planu zabiegowego i zalecania odpowiedniej pielęgnacji domowej
  • empatia i opiekuńcze podejście do pacjenta
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dyspozycyjność i samodzielność

To oferujemy

  • możliwość szkolenia się od najlepszych
  • pracę na najlepszych na świecie urządzeniach medycznych
  • możliwość korzystania z zabiegów wewnętrznych
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i produktów
  • atrakcyjne wynagrodzenia uzależnione od nakładu pracy i zangażowania

O nas

YASUMI to największa w Polsce (blisko 150 salonów) sieć Instytutów kosmetycznych i SPA z 18-letnią tradycją. Realizujemy ideę całościowej pielęgnacji, dbając o urodę, samopoczucie oraz ukojenie Twoich zmysłów. Łączymy usługi kosmetyki estetycznej (zabiegi na twarz i ciało) z usługami wellness (masaże i rytuały).

  • Praca Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087