Kosmetolog
  • Kleszczewo
Kosmetolog
Kleszczewo, Kleszczewo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Anna Kracewicz
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kosmetolog

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Kleszczewo)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • polecanie i sprzedaż usług
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia
  • prowadzenie aktywnych działań w socjal mediach

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w branży
  • wysoka kultura osobista
  • dbałość o estetykę, miła aparycja
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy również w wybrane soboty
  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy
  • zorientowanie się na potrzeby klienta oraz budowanie długotrwałych relacji
  • doskonale umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • kreatywność, otwartość na nowe trendy i techniki w socjal mediach

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • pracę na najnowszych sprzętach
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku

  • Praca Kleszczewo
  • Kleszczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087