Kosmetolog
  • Poznań
Kosmetolog
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
TAIRA S.C.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kosmetolog

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

1. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych według standardów YASUMI SPA:

- Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało

- Wykonywanie zabiegów aparaturowych, w tym laserowych (laser diodowy, laser nd:yag), IPL, fala radiowa, Hi-Muscle, Lipo Zero i innych

- wykonywanie masaży relaksacyjnych oraz rytuałów na ciało

- w SPA nie wykonuje się usług manicure

2. Doradztwo kosmetologiczne:

- Analiza stanu skóry klienta przy użyciu lampy Wooda oraz mikroskopu cyfrowego i dobór odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków.

- Udzielanie klientom porad dotyczących pielęgnacji skóry i zdrowego trybu życia.

- Budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez regularne konsultacje i monitorowanie efektów terapii.

3. Obsługa klienta:

- Zapewnienie najwyższego standardu obsługi klienta, dbałość o jego komfort i satysfakcję z wizyty.

- Umawianie wizyt oraz dbanie o harmonogram pracy.

- Informowanie klientów o aktualnych promocjach i nowych usługach oferowanych przez spa.

4. Pielęgnacja i higiena stanowiska pracy:

- Utrzymywanie czystości i porządku w gabinecie kosmetycznym.

- Dezynfekcja narzędzi i urządzeń kosmetycznych zgodnie z obowiązującymi normami sanitarno-epidemiologicznymi.

- Przygotowywanie stanowiska pracy przed i po każdym zabiegu.

5. Sprzedaż produktów kosmetycznych:

- Doradzanie kosmetyków

- Edukowanie klientów w temacie pielęgnacji domowej

6. Szkolenia i rozwój zawodowy:

- Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

- Śledzenie najnowszych trendów w branży kosmetycznej i wprowadzanie innowacji do oferty zabiegowej.

7. Prowadzenie dokumentacji zabiegowej klientów, w tym kart zabiegowych oraz zdjęć z efektami zabiegów

8. Wsparcie zespołu:

- Współpraca z innymi specjalistami w SPA, w tym z masażystami, fizjoterapeutami, managerem, koordynatorem oraz personelem recepcji.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z klientami
  • Gruntowna wiedza specjalistyczna
  • Prawdziwa pasja do zawodu
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Praca na cały etat (4 dni w tygodniu po 10h)
  • Dyspozycyjność w połowę sobót w miesiącu
  • Nie pracujemy w niedziele i święta
  • Przerwy w pracy wpisane w grafik
  • Czas pozabiegowy wpisany w grafik
  • Największe menu zabiegowe w Poznaniu
  • brak usług manicure w SPA

O nas

YASUMI SPA jest obecne w Poznaniu od 2010 roku. W Poznaniu jesteśmy w dwóch lokalizacjach w centrum miasta. Posiadamy największe menu zabiegowe w mieście, obejmujące zabiegi z zakresu kosmetyki białej, pielęgnacyjnej, aparaturowe, laserowe, masaże i rytuały na ciało.

W ofercie SPA przy ul. Libelta występuje dodatkowo pedicure, podologia i wizaż.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do SPA przy ul. Libelta 14a.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TAIRA S.C. ANNA BYDAŁEK, KRZYSZTOF BYDAŁEK z siedzibą w: Mikołaja Kopernika 13, 62-800 Kalisz (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: anna.bydalek@gmail.com.

  • Praca Poznań
  • Kosmetolog Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087