Kosmetolog
  • Warszawa, Wola, CH Wola Park
Kosmetolog
mazowieckie, Warszawa, Wola, CH Wola Park , mazowieckie, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
1. 4. 2024

 Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z dynamicznym rozwojem salonu fryzjerskiego MAKEUP Beauty Atelier poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry,
  • Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań,
  • Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej,
  • Prowadzenie dokumentacji zabiegowej,
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta,
  • Aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów,
  • Dbanie o czystość salonu,
  • Obsługa kasy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zawodowe – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • Aktualne kursy,
  • Znajomość technik iniekcji twarzy,
  • Obsługa aparatów do kosmetologii sprzętowej,
  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,
  • Zaangażowanie i wychodzenie z własną inicjatywą,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782