Kosmetolog
  • Kielce
Kosmetolog
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Laser Delux
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kosmetolog

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,
  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,
  • dbanie o dobro i bezpieczeństwo klienta na każdym etapie pracy,
  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,
  • aktywna sprzedaż usług Laser DeLux,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kosmetologiczne (ukończone studia, min. licencjat),
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5.000,00 zł - 10.000,00 zł na umowie B2B z gwarantowaną podstawą (podstawa + premia),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie tylko dla studentek (podstawa +premia),
  • atrakcyjny system premiowy,
  • atrakcyjny system urlopowy / wypoczynkowy,
  • zapewniamy pełne szkolenie z wykonywanych zabiegów na najlepszych sprzętach, przeznaczonych do laseroterapii specjalistyczne kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami,
  • pracę w młodym, zgranym zespole ludzi, którzy chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem,
  • możliwość rozwoju w sieci Laser Delux,
  • dofinansowanie do karnetu sportowego - Multisport,
  • bezpłatną opiekę medyczną - Medicover,
  • cykliczne spotkania integracyjne.

Laser Delux

Sieć salonów Laser Delux to 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn. Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Jeśli jesteś kosmetologiem i szukasz pracy, w której zdobędziesz duże doświadczenie, pracując na nowoczesnym sprzęcie wśród zgranej grupy ludzi to świetnie trafiłeś! :)

Największa sieć kosmetyki laserowej w Polsce czeka na Twoje zgłoszenie! Jeśli lubisz wyzwania, ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w zespole i stabilne zatrudnienie - aplikuj na stanowisko kosmetologa w Laser DeLux!

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. Stawiamy na jasne zasady działania i otwarty dialog. Chcemy jak najlepiej dopasować nasze oczekiwania do Twoich - prześlij nam swoje CV i porozmawiajmy o nich podczas spotkania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LASERCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Piotrkowska 224//226, 90-360 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: m.majka@laserdelux.pl.Pełną informację odnośnie przetwarzaniaTwoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Kielce
  • Kosmetolog Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851