Kosmetolog
  • Radzionków
Kosmetolog
Radzionków, Radzionków, Śląskie, Polska
BIO-BODY
30. 5. 2024

Jesteśmy nowoczesnym salonem urody, oferującym klientom wysokiej jakości usługi pielęgnacji skóry i paznokci. Nasz zespół profesjonalnych kosmetologów dąży do pomocy klientom wyglądać i czuć się jak najlepiej. Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam świadczyć usługi najwyższej jakości naszym klientom, poszerzy zespół o kosmetyczkę.
OPIS STANOWISKA:
• Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych przy użyciu nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości kosmetyków,
• Przeprowadzanie konsultacji kosmetologicznych i dobieranie zabiegów do indywidualnych potrzeb klientów,
• Aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju salonu i proponowanie nowych usług,
• Budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o ich komfort podczas wizyt,
• Aktywna sprzedaż kosmetyków detalicznych oraz obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
OFERUJEMY:
• Motywacyjny system wynagrodzenia oraz stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• Certyfikowane szkolenia firmowe dotyczące produktów używanych w salonie,
• Udział w różnorodnych szkoleniach, w tym z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży,
• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
• Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole, gdzie liczą się ludzie,
• Szanowanie prywatności i czasu pracowników.
OCZEKIWANIA:
• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami,
• Znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym,
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie w budowanie marki salonu,
• Chęć nauki i rozwijania wiedzy z zakresu kosmetologii,
• Kultura osobista i profesjonalne podejście do pracy.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV wraz ze zdjęciem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851