Kosmetolog
  • Pleszew
Kosmetolog
Pleszew, Pleszew, Greater Poland Voivodeship, Polska
ODNOVA CLINIC AGNIESZKA URBANIAK
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kosmetolog

Miejsce pracy: Pleszew

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnię osobę w trakcie studiów lub po ukończonej szkole do gabinetu kosmetologii/ medycyny estetycznej. Praca w gabinecie będzie polegała na umawianiu wizyt pacjentów, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii na urządzeniach dostępnych w gabinecie. Praca w Pleszewie w systemie zmianowym
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW wykonywanie zabiegów w oparciu o urządzenia hi-tech oraz nowoczesne produkty,
  • nawiązywanie i dbanie o relacje z klientami
  • utrzymywanie czystości i porządku.
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność budowania dobrych relacji z Pacjentami,
  • zaangażowanie w obsługę Pacjenta,
  • profesjonalizm wykonywanych zabiegów
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • dobra organizacja pracy.
  • OFERUJEMY:
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń medycyny estetycznej, technologii hi-tech,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności.
  • praca w miłym młodym zespole,
  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres e-mail lub kontakt telefoniczny 60*****05.
  • Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

Nasze wymagania

  • nawiązywanie i dbanie o relacje z klientami,
  • OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie z zakresu kosmetologii,

To oferujemy

  • praca w miłym młodym zespole

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ODNOVA CLINIC AGNIESZKA URBANIAK z siedzibą w: Sportowa 4, 63-300 Pleszew (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: agnieszka01-87@o2.pl.

  • Praca Pleszew
  • Pleszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183