Kosmetolog
  • Jastrzębie-Zdrój
Kosmetolog
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
BI SYSTEM PIOTR BIAŁECKI
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kosmetolog

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • wykonywanie zabiegów depilacji laserowej
  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych (twarz + ciało - aparatura)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kosmetologiczne - lic., mgr lub w trakcie studiów mgr
  • mile widziane doświadczenie w pracy kosmetologa
  • wysoki poziom wiedzy z zakresu kosmetologii
  • świetna prezencja, miła aparycja, wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, otwartość, doskonałe umiejętności interpersonalne
  • dyspozycyjność (praca głównie w godzinach popołudniowych)
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • dostęp do nowych technologi
  • szeroki zakres aparatury zabiegowej
  • miła atmosfera

O nas

Laser Beauty Clinic to jedyny gabinet profesjonalnej laseroterapii w Jastrzębiu-Zdroju oferujący zabiegi laserem LightSheer Duet. Specjalizacją od której rozpoczęliśmy przygodę z branżą kosmetologii jest depilacjia laserowa – zajmujemy się trwałym usuwaniem owłosienia najnowocześniejszym i najlepszym na świecie urządzeniem laserem diodowym LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Na terenie śląska jesteśmy jednym z czołowych gabinetów specjalizującyh się właśnie w zabiegach trwałej, bezpiecznej depilacji laserowej. Marka Lumenis cieszy się zaufaniem ogromnej rzeszy zadowolonych klientów co też skłoniło nas do zakupu nowego lasera Lumenis M22 i rozszerzenia wachlarza usług o zabiegi laseroterapii takie jak usuwanie blizn, rozstepów, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych czy też usuwanie przebarwień.

Obecnie oferujemy szereg zabiegów skutecznie poprawiających wygląd zarówno twarzy jak i ciała. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, śledzimy nowości rynkowe i wprowadzamy to co najlepsze, aby zadowolić oczekiwania klientów i pomóc w walce z pozbyciem się problemów skórnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BI SYSTEM Piotr Białecki Laser Beauty Clinic , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest BI SYSTEM Piotr Białecki Laser Beauty Clinic z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.Energetyków 8/16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Kosmetolog Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087