Korytarzowa/y (pracownik obsługi hotelu)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
Hotel Słoneczny Młyn
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Sprzątanie miejsc i powierzchni publicznych, ogólnodostępnych w hotelu.
  • Obsługa sal konferencyjnych w zakresie dbałości o czystość.

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie w pracę, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.
  • Uczciwość zawodowa.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Pracę na pół etatu.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowym czterogwiazdkowym hotelu.
  • Pracę w systemie zmianowym.

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko:

  • Praca Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Obsługa gastronomii Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536