Koordynatorka/Koordynator Procesów Magazynowych
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, Masovian Voivodeship, Polska
CORNING OPTICAL FIBER POLSKA SP. Z O.O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne oraz organizacyjne kierownika magazynu w projektach BHP, kosztowych, jakościowych
  • Nadzór nad ważnością uprawnień UDT operatorów magazynu
  • Nadzór nad stanem technicznym floty wózków widłowych oraz regałów magazynowych (przeglądy, konserwacje)
  • Przygotowywanie instrukcji SOP
  • Udział w projektach optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych
  • Znajomość systemów klasy ERP i MS Excel
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w kierowaniu zespołem
  • Znajomość programu SAP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do posiłków
  • dostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
  • premia roczna

Jesteśmy firmą, która wynalazła światłowód i opracowała najlepszą technologię jego produkcji. Około 40% wszystkich światłowodów na świecie zostało wyprodukowanych właśnie przez nas. Pracujemy w kulturze opartej na zaangażowaniu, współpracy i ciągłym dążeniu do doskonałości.

W Mszczonowie pod Warszawą powstaje pierwsza w Polsce fabryka włókna światłowodowego – jeden z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych typu hi-tech w Europie. Ta wyjątkowa inwestycja typu greenfield otwiera nowe możliwości zarówno przed inżynierami, specjalistami, jak i pracownikami produkcji.

Na pracowników zatrudnionych w nowym zakładzie czeka zautomatyzowany park maszynowy oraz możliwość udziału w transferze najnowocześniejszej technologii i kształtowania całego procesu produkcji.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska inżynieryjne oraz specjalistyczne w obszarach m.in.: finansów, logistyki czy HR. Jest to najlepszy moment, aby do nas dołączyć.

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszych ofert pracy!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849