Koordynatorka/ Koordynator ds. Bezpieczeństwa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań w zakresie bezpieczeństwa pomiędzy komórkami Spółki, dokonywanie uzgodnień z podmiotami zewnętrznymi.
  • Ocena obecnych i rekomendacja dla przyszłych rozwiązań, w tym zakontraktowanych usług w obszarze bezpieczeństwa.
  • Udział w pracach postępowań przetargowych dotyczących rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, zintegrowanej ochrony przeciwpożarowej.
  • Przygotowanie i wdrażanie struktury bezpieczeństwa w Porcie.
  • Uczestniczenie w opracowaniu zakresu i planu kontroli dotyczących obszaru bezpieczeństwa (p. poż., infrastruktury energetycznej i odgromowej).
  • Udział w we wdrażaniu dyrektywy NIS2 oraz planowanych działań na styku IT i Bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne.
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym o podobnym profilu.
  • Umiejętności negocjacyjne, prowadzenie rozmów handlowych.
  • Nastawienie na osiąganie celów.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536