Koordynatora Działu ds. ochrony środowiska
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Drabest Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne wsparcie w tematach dotyczących ochrony środowiska
  • monitorowanie zmian w przepisach dotyczących tego obszaru
  • odpowiedzialność za zarządzanie kwestiami środowiskowymi
  • obsługa BDO w tym sprawozdawczość w bazie odpadowej
  • sprawozdawczość w zakresie KOBIZE, GUS i innych bazach
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi normami
  • skuteczna kontrola i ewidencja ilości wytwarzanych odpadów
  • opracowywanie raportów i sprawozdań w ustalonym terminie i przekazywanie odpowiednim służbom ochrony środowiska
  • obsługa danych w systemie C.R.O.
  • współpraca z poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony środowiska
  • wykształcenie kierunkowe – ochrona środowiska
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • proaktywna postawa i chęć rozwoju
  • dokładność, skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa + system premiowy),
  • stałość zatrudnienia przy ciekawych projektach w ambitnym zespole,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowa premia za staż pracy,
  • realny wpływ na politykę handlową firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy z możliwością udziału w firmowych wydarzeniach.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584