Koordynator Zmiany w CD Decathlon
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Decathlon sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zmiany i raportowanie bieżącej sytuacji na dziale,
  • organizacja pracy członków zespołu związana z efektywną, jakościową i terminową wysyłką oraz przyjmowaniem dostaw,
  • delegowanie zadań i bieżące udzielanie informacji zwrotnej do współpracowników,
  • wsparcie i motywowanie zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację wskaźników indywidualnych oraz działowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu grupą osób,
  • dyspozycyjność w tygodniu i w wybrane weekendy w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00; 14:30-22:30; 18:00-02:00),
  • umiejętność organizacji i planowania,
  • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość uzyskania premii miesięcznej (do 10%) oraz rocznej uzależnionej od osiągniętych wyników firmy (do 150%),
  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,
  • pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • wspólne uprawianie sportu i świętowanie osiągniętych sukcesów,
  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, akcjonariat pracowniczy, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),
  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie od ponad 40 lat. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „Move people through the wonders of sport”.

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

  • Praca Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690