Koordynator Zespołu Testów Bezpieczeństwa IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o. o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie

Dział Cyberbezpieczeństwa dba o bezpieczeństwo IT w Grupie LUX MED. Zajmuje się m.in. monitorowaniem procesów i aplikacji w celu minimalizacji zagrożeń, reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i usuwaniem ich przyczyn.

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie i planowanie pracy Zespołu Testów Bezpieczeństwa IT;
  • ustalanie priorytetów zadań oraz nadzór merytoryczny nad ich wykonywaniem;
  • opracowanie oraz utrzymanie strategii testów bezpieczeństwa IT;
  • utrzymanie kalendarza testów bezpieczeństwa IT;
  • wykonywanie testów bezpieczeństwa IT;
  • nadzór nad realizacją oraz konsultowanie wyników testów bezpieczeństwa IT wykonywanych przez firmy zewnętrzne;
  • przygotowanie raportów z wykonanych testów bezpieczeństwa IT;
  • określanie krytyczności systemów oraz identyfikowanych podatności;
  • określanie, rekomendowanie oraz nadzorowanie wdrażania działań naprawczych;
  • monitorowanie postępów usuwania podatności wykrytych w testach bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

  • minimum 2 lata na stanowisku koordynatora zespołu (w obszarze bezpieczeństwa) lub 10 lat pracy w obszarze IT;
  • znajomość narzędzi do realizacji pentestów oraz specjalistycznych narzędzi bezpieczeństwa IT;
  • znajomość OWASP Top 10;
  • znajomość narzędzi oraz metodyk do przeprowadzania testów penetracyjnych;
  • komercyjne doświadczenie w testach penetracyjnych;
  • doświadczenie w procesie wytwarzania aplikacji;
  • podstawowa wiedza dotycząca działania aplikacji webowych oraz mobilnych;
  • podstawowa wiedza i umiejętności z obszaru IT (sieci komputerowe, systemy operacyjne Windows i Linux, programowanie).

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna ‍⚕, ubezpieczenie szpitalne oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • elastyczną formę zatrudnienia ‍♂
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dostęp do branżowych platform e-learningowych oraz językowych ‍
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych oraz wymiana wiedzy wewnętrznej
  • pracę hybrydową w elastycznym wymiarze ‍
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji:

  1. Zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje pasują do stanowiska.
  2. Jeśli tak, Zespół HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
  3. Kierownik Działu spotka się z Tobą na rekrutacji online.
  4. Otrzymasz informację z finalną decyzją w ciągu 2 tygodni.
  5. Na każdym etapie opiekun HR jest do Twojej dyspozycji.

LUX MED:

Pion IT w LUX MED to ponad 450 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów. Pracujemy z wykorzystaniem technik zwinnych. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Realizacja zadań oparta jest o wykorzystanie i rozwijanie procesów automatycznych.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

#pracujemydlazdrowia #pracujITy!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678