Koordynator Zespołu Sprzedaży E-Commerce / Praca Zdalna
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
znajdzprace.plus
29. 9. 2024

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Koordynatora Zespołu Sprzedaży e-Commerce, który będzie odpowiedzialny za budowę i rozwój zespołu sprzedażowego oraz struktur sprzedaży w portalu znajdzprace.Plus. Do głównych obowiązków należeć będzie: Budowa zespołu sprzedażowego w sektorze e-Commerce Tworzenie oraz wdrażanie struktur sprzedażowych Nadzór nad działaniami zespołu oraz bieżąca kontrola wyników Raportowanie wyników do Zarządu i optymalizacja procesów sprzedaży Samodzielne zdobywanie klientów z rynku za pomocą Cold Calling / Cold Mailing Wymagania obowiązkowe: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednym z wiodących portali z ogłoszeniami o pracę Umiejętność zarządzania zespołem i strukturami sprzedażowymi Mile widziane: Doskonałe zdolności organizacji pracy własnej i zespołu Umiejętność efektywnego nadzoru nad zespołem i realizacją celów sprzedażowych Doświadczenie w przywództwie oraz motywowaniu zespołu Znajomość narzędzi sprzedażowych i analitycznych używanych w e-Commerce Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w zespole specjalistów e-Commerce Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w dużym portalu z ogłoszeniami o pracę i szukasz nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291