Koordynator Zespołu Sprzedaży e-Commerce / Praca zdalna
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
znajdzprace.plus
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Koordynatora Zespołu Sprzedaży e-Commerce, który będzie odpowiedzialny za budowę i rozwój zespołu sprzedażowego oraz struktur sprzedaży w naszym portalu znajdzprace.plus. Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • Budowa zespołu sprzedażowego w sektorze e-Commerce
  • Tworzenie oraz wdrażanie struktur sprzedażowych
  • Nadzór nad działaniami zespołu oraz bieżąca kontrola wyników
  • Raportowanie wyników do Zarządu i optymalizacja procesów sprzedaży
  • Samodzielne zdobywanie klientów z rynku za pomocą Cold Calling / Cold Mailing

Wymagania obowiązkowe:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednym z wiodących portali z ogłoszeniami o pracę
  • Umiejętność zarządzania zespołem i strukturami sprzedażowymi

Mile widziane:

  • Doskonałe zdolności organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność efektywnego nadzoru nad zespołem i realizacją celów sprzedażowych
  • Doświadczenie w przywództwie oraz motywowaniu zespołu
  • Znajomość narzędzi sprzedażowych i analitycznych używanych w e-Commerce

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole specjalistów e-Commerce

Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w dużym portalu z ogłoszeniami o pracę i szukasz nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291