Koordynator zespołu sprzątającego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteś pełen energii i gotów podejmować nowe wyzwania? Marzysz o pracy, która pozwoli Ci rozwijać umiejętności z zakresu zarządzania? Jeśli tak, to jesteśmy dokładnie tym, czego szukasz!

Stanowisko: Koordynator zespołu sprzątającego

Miejsce Pracy: Rzeszów

Co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
  • umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • sprzęt niezbędny do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • ubezpieczenie grupowe NNW od PZU,
  • lekcje języka angielskiego,

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:

  • zarządzanie pracą zespołu sprzątającego,
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
  • kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy z klientami,
  • ustalanie grafików dla zespołu sprzątającego,
  • rekrutacja personelu,
  • pilnowanie dokumentacji kadrowej,

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego (mile widziana).

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509