Koordynator Zespołu Projektowego
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i zarządzanie wielobranżowym zespołem projektowym;
  • występowanie do organów administracji publicznej, gestorów sieci, zarządców dróg itp.;
  • uzyskiwanie niezbędnych zgód, pozwoleń, uzgodnień i decyzji formalno-prawnych niezbędnych w procesie projektowym;
  • zarządzanie kluczowymi projektami w organizacji wpływającym na pracę wszystkich działów;
  • nadzór nad realizacją prac projektowych;
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie;
  • budowanie oraz zarządzanie zespołem projektowym;
  • sporządzanie i koordynacja prac nad dokumentacją techniczną i urzędową;
  • identyfikacja sytuacji problemowych;
  • inicjowanie zmian w organizacji;
  • optymalizacja procesów projektowych;
  • współpraca przy optymalizacji procesów produkcyjnych w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo, architektura;
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń;
  • znajomość przepisów z zakresu budownictwa i postępowania administracyjnego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w projektowaniu obiektów budowlanych;
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość realizowanego projektu;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

To oferujemy

  • Stanie się częścią IKR;
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub umowa współpracy B2B w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

103 496
18 931