Koordynator Zespołu Ogrodników
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem ogrodników, delegowanie zadań oraz ich motywacja i rozwój;
  • Przeprowadzanie codziennych prac ogrodniczych;
  • Utrzymywanie porządku na terenach zielonych;
  • Informowanie odpowiednich działów o pojawiających się usterek;
  • Zarządzanie narzędziami i maszynami, zamawianie części zamiennych, koordynowanie serwisu;
  • Planowanie zakupów zgodnie z budżetem;
  • Budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w ogrodnictwie lub technice;
  • Dobrze rozwinięta wiedza o roślinach, narzędziach i nawozach;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i decyzyjne;
  • Samodzielność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Szkolenia wdrożeniowe i możliwości rozwoju;
  • Benefity: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie, kursy językowe;
  • Imprezy integracyjne i możliwości awansu.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190