Koordynator Zespołu – Dział Kontroli Jakości MediaExpert
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Media Expert
16. 8. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Koordynatora ds. Kontroli JakościLokalizacja: Łódź, ul. Zakładowa 90/92Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • możliwość awansu
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu
  • program poleceń pracowniczych
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • strefę relaksu

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i optymalizacja procesów w obszarze zapewnienia jakości oraz stanów magazynowych
  • przeprowadzanie audytów i kontroli wewnętrznych
  • analiza i kontrola procesów magazynowych
  • organizacja oraz nadzór nad pełnymi inwentaryzacjami magazynu
  • prowadzenie analiz bieżących rozbieżności magazynowych i współpraca z innymi działami w celu usprawniania procesów magazynowych
  • kontrola jakościowa asortymentu
  • planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu
  • ustalanie grafików i harmonogramu pracy
  • wdrażanie i szkolenie pracowników
  • dbanie o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • nastawienie na działanie oraz realizację założonych celów
  • dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536