Koordynator Zespołu
  • Warszawa, Włochy
mazowieckie, Warszawa, Włochy, mazowieckie, Polska
Welfare sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • podejmowanie i wdrażanie decyzji zarządczych;
  • dział w opracowywaniu strategii rozwoju firmy;
  • przeprowadzanie operacyjnej analizy finansowo-ekonomicznej spółki i jej oddziałów;
  • kontrola działań firmy w zakresie realizacji zatwierdzonych planów;
  • identyfikowanie i eliminowanie braków w pracy firmy;
  • wykonywanie indywidualnych zadań służbowych;
  • praca nad zwiększeniem przychodów, skalowaniem firmy, optymalizacją procesów biznesowych i kosztów.

Wymagania
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • preferowane wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii, rachunkowości, prawa lub zarządzania personelem;
  • doskonałe umiejętności zarządzania, komunikacji i przywództwa;
  • umiejętność pracy w zespole i podejmowania skutecznych decyzji;
  • doświadczenie w planowaniu strategicznym i taktycznym;
  • umiejętności analizy wskaźników firmy w celu zwiększenia zysków;
  • umiejętności zarządzania personelem, umiejętności CRM-owe.
  • język polski – ojczysty, znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie komunikatywnym obowiązkowa;

Oferujemy
  • rozwój zawodowy i kariera;
  • możliwości wykorzystania potencjału osobistego;
  • pracę w przyjaznym zespole;
  • godziny pracy: pon.-pt. (9:00 - 17:00 lub 10-18) w biurze w Warszawie, służbowy parking i sprzęt niezbędny do pracy
  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584