Koordynator ze znajomością języka rosyjskiego i polskiego / Координатор со знаниями русского языка
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
12. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa pracowników;
  • nadzór nad podległymi nieruchomościami;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • odbywanie spotkań z klientami,
  • raportowanie prowadzonych działań,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • комплексная поддержка персонала;
  • контроль за работой подчиненных недвижемостей;
  • забота о правильном документообороте,
  • проведение встреч с клиентами,
  • отчетность о проделанной работе,
  • создание положительного имиджа компании.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy, oraz doświadczenie w prowadzeniu auta - warunek konieczny;
  • znajomość języka rosyjskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
  • posługiwanie się pakietem MS Office;
  • zaangażowanie w to, co robisz i pełny zapał do pracy;
  • umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania;
  • komunikatywność;
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.
  • действующее водительское удостоверение и опыт вождения - обязательное условие;
  • коммуникативное знание русского и польского языков - обязательное условие;
  • использование MS Office;
  • приверженность своему делу и энтузиазм в работе;
  • способность находить решения;
  • коммуникативные навыки;
  • самодисциплина и хорошая организация собственной работы.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość języka angielskiego - miłe widziana :)

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników;
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód;
  • Kartę Multisport.
  • возможность развивать и повышать свою квалификацию;
  • работа в международной среде;
  • обучение и поддержка со стороны наших лучших сотрудников;
  • рабочие инструменты: мобильный телефон, ноутбук, автомобиль

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080