Koordynator z Językiem Angielskim – Lublin
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
S&A sp. z o.o
21. 5. 2024

S&A Sp .z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej działa na terenie Europy w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 660 548 764

Tel. 698 935 914

Zadania

  • Nadzór nad procesem sortowania truskawek
  • Koordynacja i zarządzanie pracą zespołu
  • Monitorowanie jakości sortowanych owoców
  • Komunikacja w języku angielskim
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080