Koordynator - WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Golden Serwis
20. 8. 2024

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje osoby na stanowisko koordynatora ds. leasingu pracowniczego ( nabór pracowników do pracy w marketach) w Warszawie i okolicach.
Ul. Jagiellońska 78
Zakres obowiązków:
Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy
Rozliczanie, kontakt z księgowością
Prace biurowe
Współpraca z dużymi sieciami handlowymi
Wymagania:
Czynne prawo jazdy kat. B
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność rozwiązywania problemów
Dokładność, umiejętność delegowania zadań
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny
- umowa zlecenie)
Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
Możliwość rozwoju
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Więcej informacji pod numerem telefonu: 691 014 549
Kandydatów zainteresowanych zapraszam do przesłania CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536