Koordynator - WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje osoby na stanowisko koordynatora ds. leasingu pracowniczego ( nabór pracowników do pracy w marketach) w Warszawie i okolicach.

  • Ul. Jagiellońska 78

Zakres obowiązków

  • Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy
  • Rozliczanie, kontakt z księgowością
  • Prace biurowe
  • Współpraca z dużymi sieciami handlowymi

Wymagania

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, umiejętność delegowania zadań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny
    - umowa zlecenie)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Więcej informacji pod numerem telefonu: 691 014 549

Kandydatów zainteresowanych zapraszam do przesłania CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648