Koordynator w dziele obsługi klienta
  • Poznań
koordynator w dziele obsługi klienta
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Lubisz kontakt z ludźmi i zarządzanie projektami, a Twój język angielski jest na poziomie B2?

Komunikatywność, systematyczność oraz dokładność to Twoje mocne strony?

Aplikuj i porozmawiamy o Twojej nowej pracy jako Koordynator w dziale obsługi klienta.

Oczekujemy

  • komunikatywny angielski (poziom B2/C1)
  • doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu zespołem
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
  • zdolność do motywowania i wspierania zespołu
  • umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę hybrydową w samym centrum Poznania
  • pracę w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku
  • umowę zlecenie na okres pół roku z możliwością przedłużenia współpracy
  • świetną atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Zadania

  • nadzór i organizacja codziennych działań zespołu doradców, zapewniając efektywne wykonywanie obowiązków
  • sprawdzanie i potwierdzanie czasu pracy doradców, aby zapewnić zgodność z harmonogramem i polityką firmy
  • regularne spotkania z menedżerami w celu omówienia wyników, strategii i planów działania
  • zarządzanie przepływem pracy i klientów, aby zoptymalizować procesy obsługi i skrócić czas oczekiwania

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567